amigoz - imprezy firmowe, imprezy integracyjne, teambuilding, questing, pikniki, festyny, szkolenia, konferencje, indoor, outdoor, animacje dla dzieci, atrakcje na imprezy dla firm, + 48 32 726 30 68 +48 32 726 30 68

pikniki, festyny

Posted by: 26 Lut 2013
Miejsce:
Jesteśmy w stanie zorganizować imprezę piknikową w zasadzie w dowolnym miejscu. Możemy zarekomendować Państwu kilka miejsc ( uwzględniając min.: lokalizację Państwa siedziby), bądź przygotować też piknik na wskazanym przez Was miejscu lub jeśli nie ma większych przeciwwskazań, zorganizować go na terenie Państwa Firmy.

Termin:
Przyjęło się, że sezon piknikowy to maj - październik, ale bywa, że zarówno kwiecień jak i listopad są na tyle ciepłe, że można zorganizować imprezę w plenerze wczesną wiosną lub późną jesienią.

Czas na organizację:
Miło, jeśli mamy na przygotowanie kilka tygodni ( tyczy się to przypadków organizacji pikniku popularnym miejscu- wiadomo, bywa że bardziej chodliwe terminy w wyjątkowych miejscach, są rezerwowane na okoliczność pikników dużo wcześniej ). Jednak często zdarza się nam dopiąć piknik kwestie organizacyjne w kilka / kilkanaście dni, bez uszczerbku na jakości naszych usług.


Ilość Uczestników:
organizujemy wydarzenia od kilkunastu do nawet kilku tysięcy Uczestników


Organizujemy pikniki firmowe o różnorodnej tematyce.

- piknik sportowy
- biesiada Octoberfest
- piknik motoryzacyjny
- piknik ekologiczny
- piknik naukowy
- Wielkie Rodzinne Grillowanie
- piknik cyrkowy
- piknik góralski
- piknik country
- Zdrowie i bezpieczeństwo
oraz wiele innych

Zapewniamy catering, hale namiotowe, ławy biesiadne, scenę z nagłośnieniem i oświetleniem, dmuchańce, urządzenia rekreacyjne, animacje dla dzieci i młodzieży, gry i zabawy teambuildingowe dla dorosłych, oprawę muzyczną, zabezpieczenie medyczne, ochronę imprezy itp.

Każde wydarzenie możemy zorganizować kompleksowo, bądź też zająć się wskazanym przez Państwa elementem.

Budżet:
Pikniki to wydarzenie na każdą kieszeń. Mamy na tyle bogatą ofertę atrakcji, że możemy dostosować się do budżetu Klienta.

Zapytaj o szczegóły...