amigoz - imprezy firmowe, imprezy integracyjne, teambuilding, questing, pikniki, festyny, szkolenia, konferencje, indoor, outdoor, animacje dla dzieci, atrakcje na imprezy dla firm, + 48 32 726 30 68 +48 32 726 30 68

szkolenia i konferencje

Posted by: 26 Lut 2013
Szkolenia stanowią nieodzowną część rozwoju każdej Firmy i jej Pracowników. Fakt. Z resztą, nie będziemy przekonywać Państwa do czegoś z czego doskonale zdajecie sobie sprawę.

Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę szkoleń w niebanalnych sceneriach, w doskonale wyposażonych pod względem urządzeń multimedialnych obiektach. Nie będziecie się musieli Państwo martwić o znalezienie miejsca na organizację szkolenia, prezentacji czy konferencji. Nie będziecie się musieli Państwa troszczyć o znalezienie miejsc noclegowych dla swoich Gości czy Pracowników. To wszystko zostawicie Państwo na naszej głowie. A my dołożymy wszelkich starań aby przyswajanie wiedzy stanowiło samą przyjemność.


A po zakończeniu szkolenia? czas na małe przyjemności, rozrywka i relaks...a i tę przyjemniejszą część z przyjemnością dla Państwa przygotujemy.